EcoClima Industrial

Despre noi Lucrari de referinta Certificari si autorizatii Cariere Contact
sus
Membru frigotehnica.ro
jos

Etalonare supape de siguranta
Climatizare si ventilatie
Sectia industriala
Frig industrial
Frig comercial
Panouri solare

   Cariere

S.C. ECO CLIMA INDUSTRIAL, societate infiintata in anul 1994, membra a grupului FRIGOTEHNICA, avand ca obiect principal de activitate executia instalatiilor frigorifice industriale si comerciale, confectii metalice, etalonari supape de presiune, angajeaza:

Lacatus mecanic - sectie confectii metalice
Strungar
Frezor
Sudor electric sau Argon

Pregatire si experienta:
- diploma de calificare si experienta in domeniu

Responsabilitati:
- realizare confectii metalice
- frezarea, sudarea si manipularea acestora

CV la adresele: valentin.stroe@ecoclima.frigotehnica.ro
giorgiana.gherman@ecoclima.frigotehnica.ro
Tel:021/250.42.58

Beneficii:
-salariu motivant
-tichete de masa de valoare maxima
-mediu de lucru profesionist

  Despre noi    Lucrari de referinta    Certificari si Autorizatii    Cariere    Contact

Alege NET Rom Business pentru succesul afacerii tale!